Systemy dyspozytorskie

 • Zobacz wszystkie | Strony: Systemy dyspozytorskie
 • HyTracks

  Systemy dyspozytorskie

  System dyspozytorski HyTracks jest kompleksowym rozwiązaniem typu klient-serwer pozwalającym na wygodne sterowanie cyfrowymi radiotelefonami DMR firmy Hytera. System zapewnia dostęp do funkcji radiotelefonu z dowolnego miejsca w oparciu o sieć IP przy użyciu aplikacji zainstalowanej na komputerze osobistym. HyTracks może działać w architekturze klient-serwer, idealnej do budowy większych systemów składających się z wielu konsol dyspozytorskich w różnych lokalizacjach, pracujących z wieloma serwerami radiowymi.

  W przypadku mniejszych sieci, HyTracks może działać także w wersji „all-in-one”, gdzie konsola dyspozytorska pełni także rolę serwera.

  HyTracks jest także dostępny w wersji "Lite" bez funkcjonalności AVL (GPS). Dla sieci, które nie wykorzystują pozycjonowania.

  Zapytaj o produkt
 • Hytera ACCESSNET-DWS

  Systemy dyspozytorskie

  Konsola dyspozytorska DWS do sytemów TETRA Hytera ACCESSNET-T

  Zapytaj o Produkt
 • IPRC moduł sterowania

  Systemy dyspozytorskie

  IP Radio Control
  to moduł sterowania po IP do radiotelefonów DMR Hytera MD785, obsługujący tryb pracy zarówno cyfrowy jak i analogowy.
  Zapytaj o produkt
 • Mimer SoftRadio

  Systemy dyspozytorskie

  System Mimer SoftRadio to elastyczny system dyspozytorski z obsługą zdalnego sterowania radiotelefonami przy użyciu szeroko dostępnych łączy IP (sieć LAN,WAN, Internet).
  Mimer umożliwia nie tylko budowę złożonych centrów dyspozytorskich czy sterowania radiotelefonami ale zapewnia także integrację z sieciami telefonicznymi, rejestracji połączeń czy współdzielenia pojedynczego radiotelefonu pomiędzy wielu użytkowników. System umożliwia także łatwe zestawianie połączeń pomiędzy użytkownikami różnych systemów radiowych (DMR, TETRA, konwencjonalny analog), sieciami telefonicznymi a także dyspozytorami.
  Zapytaj o produkt
 • SmartDispatch

  Systemy dyspozytorskie

  SmartDispatch jest kompleksowym oprogramowaniem dyspozytorskim typu klient-serwer współpracującym z przemiennikami i radiotelefonami cyfrowymi Hytera DMR. Może pracować w niewielkich sieciach radiowych na komputerze typu „all-in-one”, bez potrzeby posiadania dedykowanego serwera, a także w dużych sieciach wielkoobszarowych. Architektura klient-serwer umożliwia budowę rozproszonych centrów dyspozytorskich. Praca w oparciu o sieci IP umożliwia elastyczny i łatwy dostęp do sieci radiowej z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

  Zapytaj o produkt
 • Zobacz wszystkie | Strony: Systemy dyspozytorskie