Radmor - radiotelefony cywilne

 • Zobacz wszystkie | Strony: Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory
 • Interfejs telefoniczny 0411

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Interfejsy

  Interfejs telefoniczny 0411 umożliwia nawiązanie łączności (na simpleksowym kanale radiowym) między użytkownikiem radiotelefonu ruchomego, wyposażonego w selektywne wywołanie i DTMF, a abonentem sieci telefonicznej.

  Współpracuje on z centralą telefoniczną (wybieranie impulsowe lub DTMF) oraz z simpleksowym radiotelefonem stacjonarnym (np. 3005, 3705, 3007, 3801). Rozmowy mogą być nagrywane na magnetofon z automatycznym posuwem taśmy lub przez cyfrowy rejestrator korespondencji.

  Interfejs można przystosować do współpracy z dowolnym radiotelefonem zasilanym z +12V. Musi on być wyposażony w złącze z sygnałami m.cz. odbiornika i nadajnika, w sygnalizację fali nośnej i włączenie nadawania.

 • Manipulator 32628

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory

  Manipulator 32628 jest przeznaczony do pracy, jako manipulator dodatkowy, z radiotelefonem bazowym 32027 i zestawem radiokomunikacyjnym ZRK 3801. Podłączany jest do urządzenia dyspozytorskiego jedną parą linii telefonicznej o długości do 300 m. Przy jego pomocy można prowadzić rozmowy na kanale wybranym w urządzeniu dyspozytorskim. Dyspozytorzy obydwu urządzeń mogą komunikować się między sobą używając funkcji łączności wewnętrznej. Programowo można ustawić odsłuch rozmów prowadzonych przez dyspozytora.

 • Manipulator 32629

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory

  Manipulator 32629 jest przeznaczony do pracy z zestawem radiokomunikacyjnym ZRK 3801. Jest to nowoczesne urządzenie dyspozytorskie z 40-znakowym wyświetlaczem LCD, mikrofonem na wysięgniku i ergonomiczną klawiaturą. Do zestawu transmisyjnego manipulator podłączany jest za pośrednictwem jedno- lub dwuparowego łącza telefonicznego o tłumieniu nie większym niż 22dB/1000Hz. Przy pomocy dwużyłowego przewodu o długości 300m do urządzenia dyspozytorskiego można podłączyć dodatkowy manipulator 32628. Dyspozytorzy obydwu urządzeń mogą komunikować się między sobą używając funkcji łączności wewnętrznej.

 • Manipulator 3767

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory

  Manipulator 3767 służy do zdalnego sterowania radiotelefonem stacjonarnym 3007-160, produkcji RADMOR S.A. Zdalne sterowanie za pośrednictwem kabla pozwala na dogodną lokalizację urządzenia transmisyjnego oraz anteny. Manipulator zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji radiotelefonu i wygodne wprowadzanie nastaw za pomocą klawiatury numerycznej.

 • Mikrofon 0124

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Mikrofony

  Mikrofon 0124 przeznaczony jest do współpracy z radiotelefonami przewoźnymi 3801, 3007 i 3005.

 • Mikrofon 0128

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Mikrofony

  Mikrofon z klawiaturą produkowany jest w dwóch wersjach i współpracuje z radiotelefonami przewoźnymi 3007 oraz 3801.

  Połączenie z abonentem telefonicznym zapewnia mikrofon 0128/1 z klawiaturą DTMF. Natomiast łączność z innymi radiotelefonami ruchomymi i stacjonarnymi, poprzez wybieranie na klawiaturze numeru selektywnego wywołania, oferuje mikrofon 0128/2.
  Wersja ta umożliwia też dostęp do wielu dodatkowych funkcji radiotelefonów.

 • Mikrofon MCE-20

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Mikrofony

  Mikrofon MCE jest to mikrofon stołowy przeznaczony do współpracy z zestawem radiokomunikacyjnym ZRK 3801. Podłącza się go do urządzenia dyspozytorskiego 32629 lub dodatkowego manipulatora 32628.

  Użytkownicy radiotelefonów przewoźnych 3801 wykorzystywanych jako stacjonarne urządzenia biurkowe mogą podłączyć go bezpośrednio do radiotelefonu.

 • Skrambler cyfrowy 0187

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Szyfratory

  Blok skramblera cyfrowego 0187 przeznaczony jest do szyfrowania mowy w analogowych systemach radiokomunikacyjnych. Urządzenie może być instalowane w stacjach bazowych, radiotelefonach przewoźnych i noszonych radiotelefonach kamuflowanych produkowanych przez RADMOR a także inne firmy np. Motorola, Kenwood, Icom, Hyt. Każdy skrambler posiada swój adres, dzięki któremu jest identyfikowalny w systemie, oraz zaprogramowany zestaw 1÷16 kluczy kodowych, które mogą być zmieniane drogą radiową. Urządzenie zapewnia odbiór transmisji szyfrowanej przy zgodności zaprogramowanego klucza kodowego. Blok automatycznie rozpoznaje transmisję analogową i cyfrową przełączając się w odpowiedni tryb pracy bez konieczności ingerencji użytkownika.

 • Zasilacz 3072

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Zasilacze

  Zasilacz 3072 jest zasilaczem sieciowym 220V/50Hz dostarczającym napięcie stabilizowane 13,6V przy obciążeniu prądem do 8A, przystosowanym do współpracy z baterią 12V= akumulatorów zasilania awaryjnego. Realizuje kompensację rozładowania baterii oraz automatyczne przełączanie na zasilanie awaryjne w przypadku nadmiernego spadku lub zaniku napięcia sieci. Wykonany jest w układzie impulsowego stabilizatora napięcia z sieciowym transformatorem separującym. Zasilacz przeznaczony jest do zasilania radiotelefonów o znamionowym napięciu pracy 12V=.

 • Zasilacz 3075

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Zasilacze

  Zasilacz 3075 przeznaczony jest do zasilania radiotelefonów o znamionowym napięciu zasilającym 12V= z sieci 220V/50Hz. Przystosowany jest do współpracy z baterią akumulatorów zasilania awaryjnego o napięciu znamionowym 12V=, zapewniając kompensację rozładowania baterii oraz automatyczne przejście na zasilanie awaryjne w przypadku zaniku sieci 220V/50Hz lub nadmiernego spadku napięcia sieci. Włączenie zasilacza do sieci i przejście na zasilanie awaryjne są sygnalizowane optyczne.

 • Zasilacz 3777

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Zasilacze

  Zasilacze 3777 są nowoczesnymi o wysokich parametrach elektrycznych i mechaniczno-klimatycznych urządzeniami przewoźnymi dostarczającymi napięcie 12V= w szerokim zakresie zmian napięcia wejściowego i przy prądzie obciążenia do 10A. Wykonane są w układzie przeciwsobnej przetwornicy prądu stałego z izolacją galwaniczną obwodu wyjściowego od wejściowego. Przeznaczone są głównie do zasilania radiotelefonów przewoźnych, zwłaszcza produkcji RADMOR S.A., instalowanych na różnego typu pojazdach posiadających źródło zasilania 24V=, 48V= lub 110V= o dowolnym biegunie umasionym lub obu biegunach izolowanych od masy pojazdu.

 • Zestaw Sterowników ZS3767

  Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory

  Zestaw Sterowników ZS 3767. Jest on przeznaczony do sterowania manipulatorami 3767 współpracującymi z radiotelefonami stacjonarnymi 3007. Każdy dyspozytor może z niego sterować nawet czterema manipulatorami. Urządzenie jest przystosowane do przymocowania go do blatu stołu dyspozytorskiego. W razie potrzeby można ten system rozbudować o kolejne sterowniki i zmieniać ilości podłączonych manipulatorów 3767.

  Urządzenie zasilane jest z gniazda zasilania zewnętrznego manipulatora 3767 lub z zasilacza sieciowego.

   

 • Zobacz wszystkie | Strony: Akcesoria do radiotelefonów » Radmor - radiotelefony cywilne » Manipulatory