Mobile

W dziale tym znaleźć można informacje na temat zestawów nawigacyjnych przeznaczonych do wykorzystania z komputerami PC, urządzeniami PDA oraz telefonami komórkowymi (smartphone). Zastosowanie takiego zestawu nawigacyjnego pozwala na przekształcenie jednego z wyżej wymienionych urządzeń w pełni funkcjonalne urządzenie nawigacyjne.

 • Zobacz wszystkie | Strony: Nawigacje » Garmin » Mobile
 • Garmin Mobile 10

  Nawigacje » Garmin » Mobile

  Potrzebujesz przenośnej nawigacji? Twój telefon nie ma odbiornika GPS, a mimo to chcesz zainstalować mapy i nawigować? Chcesz wyświetlać obraz na dużym ekranie laptopa lub w podręcznym komputerze? Urządzenie to będzie idealnym i profesjonalnym rozwiązaniem. Jest to odbiornik renomowanej marki Garmin, wysokiej czułości wraz z mapami szczegółowymi.

  Cena:862.00
 • Garmin Mobile XT Europe

  Nawigacje » Garmin » Mobile

  Dodaj pełnowartościową nawigację do Twojego telefonu z wbudowanym odbiornikiem GPS, dzięki Garmin Mobile XT. To proste, włóż kartę pamięci do urządzenia i rozpocznij nawigację. Bez dodatkowych opłat miesięcznych, załadowane na kartę mapy, nawigacja zakręt po zakręcie z usługami dodatkowymi w bardzo atrakcyjnej cenie. Ta łatwa w użytkowaniu karta z oprogramowaniem, zawiera wszystko co potrzebujesz by nawigować do celu.Karta ta zawiera mapę Europy.

  Cena:497.00
 • Garmin Mobile XT GP

  Nawigacje » Garmin » Mobile

  Dodaj pełnowartościową nawigację do Twojego telefonu z wbudowanym odbiornikiem GPS, dzięki Garmin Mobile XT. To proste, włóż kartę pamięci do urządzenia i rozpocznij nawigację. Bez dodatkowych opłat miesięcznych, załadowane na kartę mapy, nawigacja zakręt po zakręcie z usługami dodatkowymi w bardzo atrakcyjnej cenie. Ta łatwa w użytkowaniu karta z oprogramowaniem, zawiera wszystko co potrzebujesz by nawigować do celu. Karta ta zawiera mapę Polski - GPMapę.

  Cena:342.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: Nawigacje » Garmin » Mobile